POWIATOWY JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2018

Świąteczne smakołyki, potrawy przygotowane przez lokalne stowarzyszenia, miód, ozdoby, choinki, kartki, rękodzieło artystyczne, ceramika, stroiki, swojskie wyroby wędliniarskie i wiele, wiele innego dobra już 9 grudnia na Powiatowym Bożonarodzeniowym Jarmarku w stylu Eko. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi do wzięcia udziału zarówno w wielkim świątecznym targu jak i wspólnym kolędowaniu w CTiK. Razem zbudujemy magiczną atmosferę Świąt! Możemy zdradzić Wam w tajemnicy,że najgrzeczniejsze ścinawskie dzieci odwiedzi Św. Mikołaj z workiem wypełnionym prezentami, a że w naszym mieście dzieci są bardzo grzeczne, z pewnością obejdzie się bez rózgi.

Zachęcamy również wszystkich artystów-rękodzielników, sołectwa, stowarzyszenia i grupy nieformalne do  organizowania stoisk i prezentowania prac rękodzielniczych oraz regionalnych produktów spożywczych.
Wystawcom zapewniamy bezpłatne miejsca w namiotach.  Zgłoszenia przyjmujemy do 5 grudnia br. pod nr tel. 76/845-79-17 lub osobiście w siedzibie Centrum Turystyki i Kultury.

KARTA ZGŁOSZENIOWA W FORMACIE DOC (KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ ABY POBRAĆ)

KARTA ZGŁOSZENIOWA W FORMACIE PDF (KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ ABY POBRAĆ)

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *