XII Blues nad Odrą już w najbliższy piątek!

To już w najbliższy piątek 19 lipca rozpoczynamy wielkie bluesowe święto na przystani nad Odrą. Festiwal Ścinawski Blues nad Odrą po raz XII zagości w Ścinawie, a tegoroczna edycja odbędzie się podobnie jak przez kilka ostatnich lat w Porcie Ścinawa !! Wśród tegorocznych artystów wyróżnić można jedynie gwiazdy gatunku, uwierzcie będzie wyjątkowo jak zawsze.
 
Zaczynamy w piątek tradycyjnym  konkursem zespołów bluesowych, jednak nie dajcie się zwieść amatorsko na pewno nie będzie, od kilku lat poziom przeglądu przerastał nasze oczekiwania podobnie będzie również w tym roku! O godzinie 20:30 na scenie pojawi się Cool Cat (ex. C major Seven) zwycięzca zeszłorocznego konkursu, a o godzinie 22:00 swój koncert zagra energetyczny band Caroline and the Lucky Ones.
 
W sobotę o godzinie 13:00 ulicami miasta i gminy Ścinawa ponownie przemieści się parada motocyklowa, który już w latach ubiegłych cieszyła się ogromną popularnością. To jeden z elementów układanki, które tworzą nasz festiwal Ścinawski Blues nad Odrą i czynią go wyjątkowym. Zlot motocyklowy fundacji Moto Silesia po raz ósmy będzie z nami!! Później już tylko uczta dla ucha i dla ducha!! Bluesowe menu otworzy zespół o nazwie idealnie pasującej do rozpoczęcia czyli Blues Menu, następnie kolejno na senie pojawiać się będą Robert Wojciechowski Band, doskonale znana Magda Piskorczyk i The Swamp Sahakers ze stolicy Łotwy.
 
Tegoroczne muzyczne święto w Ścinawie zakończy koncert gwiazdy, czyli zespołu The BluesBones z Belgii, to będzie bardzo intensywne i obfite w wyśmienitą muzykę dni!! Gwarantujemy również świetną atmosferę, która towarzyszy od lat  naszemu wydarzeniu!! Peace, Love and Blues!
W związku z odbywającą się w sobotę paradą motocyklową na trasie przejazdu motocykli mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym, która jak wstępnie szacujemy mogą potrwać od godziny 12:30 do 14:30. W przebiegu trasu ruch będzie regulowany przez posterunki stacjonarne, w miarę możliwości w sposób najmniej utrudniający przejazd pojazdów. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!!

Przeczytaj również...