MIĘDZY KSIĄŻKAMI

Drodzy Czytelnicy i odwiedzający bibliotekę w Ścinawie jest nam bardzo miło poinformować, że już wkrótce zaprosimy Was do Naszej odmienionej instytucji.
📚📚Między książkami📚📚 tak nazwaliśmy metamorfozę, nad którą ostatnio mocno pracujemy.
➡️ Do Waszej dyspozycji udostępnimy drugą część Biblioteki, gdzie przy kawie będziecie mogli poczytać książkę, czasopismo albo po prostu porozmawiać. A jeśli przyjdziecie z dzieckiem, wnukiem, w tym czasie Wasza pociecha skorzysta z udostępnionych przez nas książeczek, zabawek oraz gier.
➡️ Wraz ze zmianami jakie nadchodzą, od marca zaproponujemy dla najmłodszych spotkania z książką, uatrakcyjnione warsztatami, które będą odbywały się w ścinawskiej bibliotece.
➡️ W nowej przestrzeni odbywać się będą również spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, do którego serdecznie zapraszamy. Kolejne nasze spotkanie odbędzie się już 14 marca!
➡️ Pracujemy nad tym, aby otworzyć się dla Was, na Wasze potrzeby, a przede wszystkim, abyście czuli się u Nas jak u siebie. Życzymy sobie, aby w naszej bibliotecznej społeczności było Was coraz więcej.
Przed nami jeszcze wiele pomysłów, które staramy się wprowadzać powoli w życie. Już od następnego tygodnia będziemy docierać do świetlic w naszej gminie z ciekawymi warsztatami, które będą stałym punktem naszej działalności. Będzie to też początek działalności Mobilnej Biblioteki.
Zmieniamy się dla Was wraz z nadejściem wiosny. Szczegóły już wkrótce.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *