DNI ŚCINAWY 2023

Dni Ścinawy 2023 już w najbliższy weekend – 3 i 4 czerwca na terenach zielonych przy ul. Żołnierskiej w Ścinawie (dawna strzelnica).
Sobota- 3 czerwca  skierowana jest do młodszej części mieszkańców naszej gminy, choć oczywiście nie jest to regułą. Młodych zarówno wiekiem jak i duchem zapraszamy już od soboty, bo podobnie jak w roku ubiegłym kontynuować będziemy koncepcję sceny rap i hip hop. 3 czerwca zagrają dla Was legendarny JedenOsiemL, twórca hitu „Jeszcze będzie pięknie” B.R.O, Matlane dzierżący obecnie 7 pozycję w karcie na czasie serwisu Youtube (utwór Dach 3,5 mln wyświetleń) oraz młode pokolenie raperów Wiciu oraz Karpiu. Dzień pierwszy zakończy druga edycja nocy klubowej, której head-linerem będzie Adam Skrzypiec znany pod pseudonimem artystycznym I GOT U. Ponownie zagrają również Vnalogic, DamianSkora, Thomaz Clarx, Alex McFeanly oraz znany ścinawski Dj Dawid Stóżycki – Jorge’n
Natomiast w niedzielę 4 czerwca na scenie pojawią się zespoły grające muzykę na żywo. Gwiazdą tegorocznych Dni Ścinawy będzie znany i ceniony zespół Varius Manx z charyzmatyczną i wyjątkową Kasią Stankiewicz. W czasie wydarzenia wystąpią również lokalne grupy artystyczne, znany szerzej lokalny wokalista i instrumentalista Dawid Krężel, doskonałym ścinawskim akcentem będzie również Bluszcz braci Jarka i  Romka Zagrodnych mający za sobą występy na największych krajowych festiwalach (Męskie Granie, Opener Festival). Na żywo zagrają dla nas również doświadczeni muzycy z The Stingers prezentując repertuar niesamowitego Sting i zespołu The Police.
W czasie tegorocznych obchodów nie zabraknie oczywiście atrakcji dla dzieci, które mogą wziąć udział w specjalnym bloku animacyjnym dla dzieci zaplanowanym na sobotę na godzinę 16:00.
Na wszystkie koncerty odbywające się w ramach Dni Ścinawy 2023 WSTĘP WOLNY

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *