Jarmark w Ścinawie 15 grudnia!

Zima zbliża się wielkimi krokami, jest to dla nas wszystkich czas, który kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia oraz panującymi w naszych domach przygotowaniami do narodzin Dzieciątka Jezus.

Podobnie jak w latach ubiegłych w okresie przedświątecznym organizujemy Jarmark, który odbędzie się na terenie Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich wystawców, twórców rękodzieła, domowych specjałów, wypieków oraz lokalne stowarzyszenia, grupy formalne, Koła Gospodyń Wiejskich i Sołectwa.

Przy okazji naszego jarmarku organizowane są także konkursy skierowane do mieszkańców naszej gminy, a w przypadku zmagań wokalnych również mieszkańców naszego regionu. Szczegóły znajdziecie na plakatach promujących wydarzenia oraz w regulaminach dostępnych po kliknięciu w opbrazek: Informujemy również, że spośród kartek konkursowych wybrana zostanie praca, która stanowić będzie reprezentatywną i zostanie rozesłana do partnerów naszej Gminy! Natomiast laureaci konkursu wystąpią w części artystycznej Jarmarku, który odbędzie się 15 grudnia!! Jest o co Walczyć!!

Przeczytaj również...