14. edycja Bluesa nad Odrą -14 i 15 lipca

Przed nami XIV edycja Festiwalu Ścinawski Blues nad Odrą, tradycyjnie wydarzeniu towarzyszył będzie warkot silników motocykli będą z nami również fan i amerykańskiej motoryzacji. Choć zmienia się lokalizacja wydarzenia nie zmienia się jego formuła. Zapraszamy do Ścinawy w piątek i sobotę 14 oraz 15 lipca 2023r.
Tradycyjnie rozpoczynamy w piątek 14 lipca, to właśnie wtedy odbędzie się organizowany rokrocznie konkurs zespołów bluesowych, tego dnia również odbędą się wieczorne koncerty. Dzień drugi – sobota 15 lipca niemal w całości poświęcony jest świętowaniu. O godzinie 13:00 ponownie odbędzie się wielka parada motocykli i amcarów, a od godziny 16:00 na naszej scenie występować będą zaproszone do udziału w festiwalu zespoły. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Marek Piekarczyk z zespołem.
X Jubileuszowy Zlot Motocyklowy, którego organizatorem jest Fundacja Motosilesia ponownie zagości w bezpośrednim sąsiedztwie festiwalowej części Bluesa nad Odrą, to od lat święto fanów muzyki bluesowej oraz około bluesowej, motocyklistów, a od niedawna również fanów amerykańskiej motoryzacji. Od ubiegłego roku są z nami członkowie stowarzyszenia Amcary Dolnośląskie, którzy ponownie dołączają do nas by uczestniczyć w tym wyjątkowym na mapie całego kraju wydarzeniu.
XIV edycja festiwalu odbędzie się w nowej lokalizacji przy ul. Żołnierskiej w Ścinawie, tereny dawnej strzelnicy zostały już sprawdzone w boju podczas tegorocznego święta miasta odbywającego się początkiem czerwca i naszym zdaniem doskonale pełnić będą funkcję terenu festiwalu oraz pola namiotowego, choć tym razem w nieco innym ułożeniu.
Poniżej znajduje się link do wydarzenia na mapie serwisu google:

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *