W NIEDZIELĘ JARMARK

Już w najbliższą niedzielę spotykamy się na Jarmarku Bożonarodzeniowym na terenie Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie. Oczywiście stoiska sprzedażowe zlokalizowane będą na zewnątrz na naszym parkingu, podobnie jak podczas poprzednich wydarzeń tego typu.

Stoiskom sprzedażowym towarzyszyć będzie świąteczna atmosfera, a w naszej sali widowiskowej odbywał się będzie program artystyczny, który jest doskonałą okazją do prezentacji talentów przygotownych przez grupy uczestniczące w zajęciach pozalekcyjnych odbywających się w naszym ośrodku.

Podsumowanie pracy artystycznej w pierwszej części roku szkolnego i efekt wypracowanych postępów zachwycą nie tylko najbliższych ale wszystkich tych , którzy zdecydują się na przybycie do CTiK.

Tradycyjnie w naszej oranżerii wręczmy również paczki dzieciom z miasta Ścinawa urodzonym w latach 2010-2021 gdzie na uśmiechnięte dzieciaki czekał będzie Mikołaj. (Wejście do budynku od strony parku miejskiego - schronisko młodzieżowe)

Rzecz jasna paczki dla dzieci z naszej gminy trafią również do sołectw w najbliższym tygodniu zaplanowane zostały spotkania z Mikołajem, a harmonogram zamieszczony w formie graficznej na jednym z plakatów. Miejscowości Tymowa, Dąbrowa Środkowa i Dolna oraz Chełmek Wołowski nie zostały umieszczone w harmonogramie z uwagi na inicjatywę Sołtysów i Rad Sołeckich, które paczki wręczać będą dzieciom zamieszkującym poszczególne miejscowości we własnym zakresie.

 

 

 

 

Przeczytaj również...