TRWA NABÓR DO SEKCJI CTiK

Kochane dzieciaki, drodzy rodzice wakacje przeminęły w mgnieniu oka, czas na powrót dzieci do szkół zwiastuje również nowy sezon zajęć pozalekcyjnych w Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie. Zanim opublikujemy harmonogram zajęć odbywających się w naszym ośrodku ogłaszamy nabór na zajęcia, które po raz pierwszy odbywać się będą w naszym mieście, ale również nabór do sekcji, które reaktywujemy i tych, bez których nie wyobrażamy sobie naszej ramówki.

Wśród nowych propozycji, pojawiają się warsztaty Breakdance, które kierujemy do dzieci i młodzieży lubiącej nowoczesne formy tańca. Sprawdzone w okresie wakacji energiczne zajęcia prowadzone przez Damiana Klukę rekomendujemy i gwarantujemy satysfakcję uczestników. Ponownie do naszej rozpiski wraca również szkółka szachowa "Szachuś" - nowa energia i doświadczony instruktor Józef Bałdyga to gwarancja postępów w nauce królewskiej gry.

Nabór ogłaszamy również do sekcji instrumentalnej Tomasza Zielonki. Nauka gry na gitarze i instrumentach klawiszowych to potrzeba, którą niezmiennie dostrzegamy wśród mieszkańców naszej gminy, rokrocznie poszukujących instruktorów.

Dodatkowo do działającej od wielu lat sekcji teatralnej "Zaczarowana Kurtyna" poszukujemy kolejnego pokolenia młodych aktorów, którzy zasilą mocny skład grupy prowadzonej przez panią Teresę Kogut.

Wszelkich informacji dotyczących naszych propozycji udzielimy telefonicznie pod numerem (76) 845 79 17 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej via sekretariat@ctik.scinawa.pl

 

Przeczytaj również...