Studio klapsik – sekcja filmowa

NOWOŚĆ!

Zajęcia dla tych z nieposkromioną wyobraźnią, potrafiących wymyślać fascynujące historie, dla tych, którzy chętnie nagrywają wszelkiego rodzaju odgłosy otoczenia, a także dla tych, którzy marzą o zagraniu swojej pierwszej roli. Podczas produkcji filmu każdy się przyda i będzie miał co robić. Na zajęciach będziemy tworzyć filmy! Żadnych monotonnych wykładów. Podstaw sztuki operatorskiej i montażu będziemy się uczyć przy okazji zajęć praktycznych.

Jakie filmy? To już zależy od zainteresowań osób uczęszczających na zajęcia. Może krótka fabuła, a może film o Ścinawie? Zdecydujemy na pierwszych spotkaniach. Czym będziemy filmować? Wystarczy smartfon nagrywający w wysokiej rozdzielczości, ale jeśli ktoś posiada kamerę lub aparat fotograficzny z funkcją filmowania to jeszcze lepiej.

Pamiętajcie, że w filmie najważniejsza jest historia, którą się chce przekazać! Wiek uczestników od 8 do 100 lat. Sekcję filmowa poprowadzi Wojciech Medyński. Zapraszamy! Pierwsze zajęcia w najbliższy piątek (28 września 2018r.) o godzinie 16:00!!

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *