NOWY TERMIN! STAND-UP – Wieczór komediowy w CTiK

STAND-UP w wykonaniu Wojtka Kamińskiego, Michała "Mimi" Zenknera, Janusza Pietruszki to propozycja dla lubiących kabaret, satyrę i czarny humor. Na scenie zaprezentują się artyści polskiej sceny Kabaretowej i Stand-Up, którzy doskonale znają specyfikę takich wydarzeń poprzez nabyte doświadczenie. Wydarzenie została zaplanowane na piątek, 21 maja 2021r. na godzinę 19:00.

25 czerwca 2021r., godz. 19:00 Centrum Turystyki i Kultury ul. Tadeusza Kościuszki 1, 59-330 Ścinawa BILETY DOSTĘPNE TUTAJ: https://biletyna.pl/event/view/id/168331 https://www.kupbilecik.pl/imprezy/57836 Informacje o występie oraz zakup biletów grupowych: 608 785 994

Wojtek Kamiński - znany z Kabaretu Jurki, Wojtek tym razem ze swoim solowym programem-"Paczłork". Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Opowiada o tym, jak stary singiel odnajduje się w rodzinie paczłorkowej, jak buduje relacje z pasierbami i jak wygląda tajemnica szczęścia.

Michał "Mimi" Zenkner - od kilkunastu lat na scenie komediowej. Głównie w kabaretach hlynur i K2. Ze stand-upem macał się około roku. Teraz postanowił pójść na całość i pokazać Wam swój program: "Ślizgawka". Portret faceta koło czterdziestki. W połowie życie. Czas pierwszych bilansów. Mimi zastanawia się co mu w życiu nie wyszło, a co spieprzył. Dlaczego jest taki a nie inny? Jak na niego wpłynęło dzieciństwo? Po co wyszedł na scenę? Będą kompleksy, schizy i paranoje. Ale tak na śmiesznie.

Janusz Pietruszka - polski artysta kabaretowy znany m.in. z kabaretu Zachodniego, autor tekstów, stand-uper. Wieloletni dyrektor artystyczny i generalny Festiwalu Kabaretu w Zielonej Górze. Honorowy członek kabaretu Hlynur. Współzałożyciel i członek grupy improwizacyjnej Siedem Razy Jeden. Od lat występuje na scenie. Mówi do rzeczy i do ludzi. Należy do zielonogórskiej grupy stand-up "PSY". Współpracował z różnymi ludźmi w udanych i nieudanych przedsięwzięciach i z wszystkich wyciągnął wnioski - bierze udział tylko w udanych. Gospodarz zielonogórskiej sceny STAND-UP w Kawonie. Zapraszamy wszystkich na spotkanie ze STAND-UP! Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będą Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner oraz Janusz Pietruszka Wojtek Kamiński Znany z Kabaretu Jurki, Wojtek tym razem ze swoim solowym programem-"Paczłork". Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Opowiada o tym, jak stary singiel odnajduje się w rodzinie paczłorkowej, jak buduje relacje z pasierbami i jak wygląda tajemnica szczęścia. Michał "Mimi" Zenkner Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Głównie w kabaretach hlynur i K2. Ze stand-upem macał się około roku. Teraz postanowił pójsć na całość i pokazać Wam swój program: "Ślizgawka". Portret faceta koło czterdziestki. W połowie życie. Czas pierwszych bilansów. Mimi zastanawia się co mu w życiu nie wyszło, a co spieprzył. Dlaczego jest taki a nie inny? Jak na niego wpłynęło dzieciństwo? Po co wyszedł na scenę? Będą kompleksy, schizy i paranoje. Ale tak na śmiesznie. Janusz Pietruszka Polski artysta kabaretowy znany m.in. z kabaretu Zachodniego, autor tesktów, stand-uper. Wieloletni dyrektor artystyczny i generalny Festiwalu Kabaretu w Zielonej Górze. Honorowy członek kabaretu Hlynur. Współzałożyciel i członek grupy improwizacyjnej Siedem Razy Jeden. Od lat występuje na scenie. Mówi do rzeczy i do ludzi. Należy do zielonogórskiej grupy stand-up "PSY". Współpracował z różnymi ludźmi w udanych i nieudanych przedsięwzięciach i z wszystkich wyciągnął wnioski - bierze udział tylko w udanych. Gospodarz zielonogórskiej sceny STAND-UP w Kawonie.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/57836/%C5%9Acinawa/Stand-up%3A+Wojtek+Kami%C5%84ski%2C+Micha%C5%82+%22Mimi%22+Zenkner%2C+Janusz+Pietruszka/?fbclid=IwAR239DRfCM9llNVxAwp7o0XZboetIrdLRgfFKuSTpWL6RSPtAkB2PvJ0ZNE

Przeczytaj również...