NOWY TERMIN! STAND-UP – Wieczór komediowy w CTiK

STAND-UP w wykonaniu Wojtka Kamińskiego, Michała „Mimi” Zenknera, Janusza Pietruszki to propozycja dla lubiących kabaret, satyrę i czarny humor. Na scenie zaprezentują się artyści polskiej sceny Kabaretowej i Stand-Up, którzy doskonale znają specyfikę takich wydarzeń poprzez nabyte doświadczenie. Wydarzenie została zaplanowane na piątek, 25 czerwca 2021r. na godzinę 19:00.

25 czerwca 2021r., godz. 19:00
Centrum Turystyki i Kultury
ul. Tadeusza Kościuszki 1, 59-330 Ścinawa

BILETY DOSTĘPNE TUTAJ:

https://biletyna.pl/event/view/id/168331

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/57836

Informacje o występie oraz zakup biletów grupowych: 608 785 994

Wojtek Kamiński
Znany z Kabaretu Jurki, Wojtek tym razem ze swoim solowym programem -„Ślad”. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Opowiada o tym, jak stary singiel odnajduje się w nowej rodzinie , jak buduje relacje z pasierbami i jak wygląda tajemnica szczęści.

Michał Mimi Zenkner

Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Głównie w kabaretach hlynur i K2. Ze stand-upem macał się około roku. Teraz postanowił pójsć na całość i pokazać Wam swój program: „Ślizgawka”. Portret faceta koło czterdziestki. W połowie życie. Czas pierwszych bilansów. Mimi zastanawia się co mu w życiu nie wyszło, a co spieprzył. Dlaczego jest taki a nie inny? Jak na niego wpłynęło dzieciństwo? Po co wyszedł na scenę? Będą kompleksy, schizy i paranoje. Ale tak na śmiesznie.

Ewa Błachnio

Siemandero kochani!

Z tej strony Ewka Błachnio :). Pytacie, co tam u mnie… No w porzo jest. Piszę, gram, gadam z wiewiórami — kto śledzi mnie na social mediach, ten wie ;). Kiedyś byłam widywana z Limem… ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie — nie chcę zapeszać, ale czuję, że z wzajemnością… 😉 — pisze, dzwoni, lajki wysyła… noo ślub lada dzień! 🙂
W maju wrzuciłam swój pierwszy program na YouTube pt. „Czy na sali jest mój mąż?” i Wasza reakcja przyniosła mi tyle radości, noo że weź! Najlepiej! Dziękuje Wam z serducha całego i już nie mogę się doczekać naszego spotkania na żywo!
Wpadam do Was z nowiutkim programem pt. „Apokalipsy nie będzie” — tytuł roboczy, ale brzmi tak dobrze, noo że nawet, jeśli tylko tymczasowy, to i tak się dzielę!
Także o, tyle u mnie, ale! lepiej opowiadajcie co tam u Was?
Co dobrego? 🙂

Zapraszamy wszystkich na spotkanie ze STAND-UP! Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będą Wojtek Kamiński, Michał „Mimi” Zenkner oraz Janusz Pietruszka Wojtek Kamiński Znany z Kabaretu Jurki, Wojtek tym razem ze swoim solowym programem-„Paczłork”. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Opowiada o tym, jak stary singiel odnajduje się w rodzinie paczłorkowej, jak buduje relacje z pasierbami i jak wygląda tajemnica szczęścia. Michał „Mimi” Zenkner Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Głównie w kabaretach hlynur i K2. Ze stand-upem macał się około roku. Teraz postanowił pójsć na całość i pokazać Wam swój program: „Ślizgawka”. Portret faceta koło czterdziestki. W połowie życie. Czas pierwszych bilansów. Mimi zastanawia się co mu w życiu nie wyszło, a co spieprzył. Dlaczego jest taki a nie inny? Jak na niego wpłynęło dzieciństwo? Po co wyszedł na scenę? Będą kompleksy, schizy i paranoje. Ale tak na śmiesznie. Janusz Pietruszka Polski artysta kabaretowy znany m.in. z kabaretu Zachodniego, autor tesktów, stand-uper. Wieloletni dyrektor artystyczny i generalny Festiwalu Kabaretu w Zielonej Górze. Honorowy członek kabaretu Hlynur. Współzałożyciel i członek grupy improwizacyjnej Siedem Razy Jeden. Od lat występuje na scenie. Mówi do rzeczy i do ludzi. Należy do zielonogórskiej grupy stand-up „PSY”. Współpracował z różnymi ludźmi w udanych i nieudanych przedsięwzięciach i z wszystkich wyciągnął wnioski – bierze udział tylko w udanych. Gospodarz zielonogórskiej sceny STAND-UP w Kawonie.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/57836/%C5%9Acinawa/Stand-up%3A+Wojtek+Kami%C5%84ski%2C+Micha%C5%82+%22Mimi%22+Zenkner%2C+Janusz+Pietruszka/?fbclid=IwAR239DRfCM9llNVxAwp7o0XZboetIrdLRgfFKuSTpWL6RSPtAkB2PvJ0ZNE

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *