ŚCINAWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Jarmark Bożonarodzeniowy już w najbliższą niedziele, zapraszamy na teren Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie. Na stoiskach zlokalizowanych na naszym terenie znajdziecie wytwory rękodzieła, świąteczne przysmaki, ozdoby świąteczne, świece, miody, bombki i wiele, wiele innych towarów.
W tym roku postanowiliśmy o usytuowaniu stoisk przy parkingu głównym CTiK po stronie kościoła, a nie jak w latach ubiegłych. Mamy świadomość, że nieco ograniczy to ilość miejsc do zaparkowania jednak liczymy, że ta lokalizacja wpłynie korzystnie na przestrzeń, którą będziemy mogli poruszać się w pobliżu stoisk z zachowaniem zasad sanitarnych.
Stoiska sprzedażowe otwarte będą w godzinach od 11:00 do 17:00, natomiast z uwagi na sytuację związaną ze stanem epidemicznym zmuszeni byliśmy w znaczącym stopniu ograniczyć nasz program artystyczny. Występy młodych mieszkańców gminy Ścinawa rozpoczną się o godzinie 14:00, a zakończą około godziny 16:00 – całość odbędzie się z niewielkimi przerwami. Niestety tym razem nie zaprezentuje się sekcja teatralna „Zaczarowana Kurtyna”. Nie udało się również przeprowadzić konkursu wokalnego o tematyce nawiązującej do świąt Bożego Narodzenia, zatem tym razem nie usłyszymy laureatów tego pięknego przeglądu. Całość programu ostatecznie odbędzie się Sali widowiskowej, jednak z uwagi na przepisy, których zobligowani jesteśmy przestrzegać INFORMUJEMY, ŻE WSTĘP DO BUDYNKU CENTRUM TURYSTYKI I KULTURY W ŚCINAWIE WYMAGAŁ BĘDZIE ZAŁOŻENIA MASECZEK OCHRONNYCH.
Program artystyczny
14:00 Świąteczne układy taneczne – Studio Balans
14:30 Piosenka świąteczna w wykonaniu przedszkolaków
15:00 Świąteczne układy taneczne – Studio Balans
15:30 Piosenka świąteczna w wykonaniu uczniów SP
15:45 Dawid Krężel – zimowy koncert
Ponadto
13:00-15:00 warsztaty tworzenia ozdób świątecznych

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *