RAZEM DLA ALANA

Już 14 października (NIEDZIELA) wielka akcja charytatywna „RAZEM DLA ALANA” w Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie. W tym dniu  zbieramy do puszek pieniądze na leczenie i rehabilitację małego Alana, mieszkańca Gminy Ścinawa, u którego zdiagnozowano nowotwór złośliwy.  Impreza będzie obfitowała w mnóstwo fantastycznych wydarzeń, bowiem do inicjatywy przyłączyli się artyści nie tylko muzyczni ale także kulinarni i taneczni. Dokładnie 14 października w sali widowiskowej CTiK przy ul. Kościuszki 1 rozpocznie się blok atrakcji charytatywnych. O godz. 14.00 zostanie przeprowadzony konkurs kulinarny „Serce na talerzu”. Aby wziąć w nim udział należy: stworzyć samodzielnie potrawę z użyciem darów jesieni: grzybów, dyni i itp., wypełnić kartę zgłoszeniową (regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w sekretariacie CTiK oraz na stronie www.ctik.scinawa.pl) i dostarczyć to wszystko do CTiK 14 października w godz. 13.00-14.00. Do Uczestników konkursu należy także przystrojenie stanowiska, na którym prezentowana będzie potrawa (Organizator zapewnia stanowisko). W Jury zasiądą: Sylwia Biały – finalistka programu telewizyjnego „Helll’s Kitchen” oraz Piotr Kasprowski – Szef kuchni sieci Restauracji „Oberża”. Wyniki zostaną ogłoszone o godz. 15.30. Nagrodą główną będzie kolacja dla dwojga w renomowanej restauracji „Piekielna Kura” w Lubinie… ale nie o nagrody przecież w tym dniu chodzi. Najważniejsze jest to, że wszystkie potrawy po ocenie Jury zostaną przeznaczone do degustacji i sprzedaży, a dochód z nich przeznaczony dla małego Alana. Po kulinarnych doznaniach o godz. 16.00 będzie można poczuć klimaty orientalne, a wszystko to dzięki pokazowi tańca brzucha w wykonaniu mistrzyni tej techniki – Legniczanki Nikoli Leny Chmielewskiej. W międzyczasie wystąpią młodzi ścinawscy artyści, którzy zaprezentują swoje różnorodne talenty. W programie także licytacja przedmiotów przeznaczonych na akcję przez Darczyńców. O godz. 17.00 czeka na Państwa prawdziwa uczta muzyczna. Na deskach CTiK usłyszymy Janka Samołyka – wrocławskiego wokalistę, gitarzystę i autora piosenek, znanego m.in. z radiowej Trójki, z utworów takich jak „Codziennie” czy „Problem z wiernością”. Tym razem artysta wystąpi z Kasią Dubaniowską – wspaniałą skrzypaczką, basistką i klawiszowcem. Do akcji włączył się również lubiński Klub „Euforia”, gdzie w ten sam dzień o godz. 19.00 zagra zespół „Ogień” – rockowa grupa, która wylansowała takie hity jak „Nie ma magii” czy „Jak to będzie”.

Tak więc 14 października trzeba zarezerwować sobie czas i wesprzeć akcję charytatywną „RAZEM DLA ALANA”. Dla Państwa to pomysł na wspaniale spędzoną niedzielę, a dla Alanka szansa na poprawę zdrowia. Szukajmy puszek akcji „RAZEM DLA ALANA” i sprawmy aby były pełne.

Zachęcamy także do przekazywania przedmiotów na licytację, która również odbędzie się 14 października w CTiK, a zgromadzone pieniądze zostaną wrzucone do puszek.

Program akcji charytatywnej „RAZEM DLA ALANA”:

14.00 – ocena potraw konkursowych „Serce na talerzu” (CTiK Ścinawa)

15.00 – licytacja przedmiotów przeznaczonych na aukcje (CTiK Ścinawa)

15.30 – ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród (CTiK Ścinawa)

16.00 – taniec brzucha w wykonaniu mistrzyni Nikoli Leny Chmielewskiej (CTiK Ścinawa)

16.30 – licytacja przedmiotów przeznaczonych na aukcje (CTiK Ścinawa)

17.00 – koncert Janka Samołyka i Kasi Dubaniowskiej (CTiK Ścinawa)

18.30 – licytacja przedmiotów przeznaczonych na aukcje (CTiK Ścinawa)

19.00 – koncert zespołu „Ogień” (Pub Euforia – Lubin)

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *