[PROGRAM] DNI SCINAWY 2019

Zespół Myslovitz, Szymon Chodyniecki i Janek Samołyk na święto Ścinawy tradycyjnie rozpalą atmosferę w Porcie Ścinawa na nadodrzańskiej przystani. Nie zabraknie również darmowych atrakcji dla dzieci, które 1 czerwca na Dzień Dziecka przygotował organizator wydarzenia.

Pierwszy weekend czerwca to dla mieszkańców Ścinawy wielkie święto, to właśnie wtedy obchodzone są dni miasta, które od ubiegłego roku przeniosły się na stałe do Portu Ścinawa. W sąsiedztwie rzeki Odry przez dwa dni odbywać się będą Dni Ścinawy 2019.

Wśród tegorocznych gwiazd znalazł się zespół Myslovitz, który prócz Szymona Chodynieckiego, Janka Samołyka, Zespołu Nofan i Kuby Kowaliszyna z zespołem Fuji zagrają dla ścinawian na scenie wybudowanej na wydarzenie.

Dzień 1 czerwca tradycyjnie w Ścinawie odbywał się będzie pod hasłem Totalny Dzień Dziecka, bo za sprawą sponsora firmy Total Polska obfitował będzie w atrakcje dla najmłodszych mieszkańców miasta i gminy Ścinawa. Będą bezpłatne dmuchańce, blok zabaw i konkursów dla najmłodszych z nagrodami a na scenie program skierowany do dzieci i młodzieży.

W czasie dwudniowej imprezy odbywać się będzie zbiórka środków finansowych potrzebny na leczenie 8-letniej Milenki mieszkanki gminy Ścinawa. Więcej na temat zbiórki TUTAJ

Więcej szczegółów dotyczących DNI ŚCINAWY 2019 na naszym Facebooku

 

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *