Pozyskujemy środki – Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie

Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach napłynęły do nas doskonałe wieści. W ramach złożonych wniosków grantowych udało się pozyskać środki finansowe dla trzech zadań, które będziemy realizować w najbliższym czasie. Blisko 26 000 zł, otrzymamy na ich realizację!

Dzięki działaniom w tym zakresie łącznie udało się pozyskać kwotę 25 799 zł, wsparcie przeznaczymy  na zadania pn. „Zielono nam – twórzmy wspólnie” – ta część środków pochodzić będzie z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – Działaj Lokalnie, organizację imprezy sportowej „Ścinawskie Integracyjne Biegi im. Świętego Jana Pawła II” – wspierane przez fundację PZU oraz zadanie pn. „Działajmy scenicznie” w ramach konkursu „WzMOCnij swoje otoczenie” ogłoszonego przez PSE – Polskie sieci elektroenergetyczne.

To budujące, że nasze pomysły zostały docenione przez komisje konkursowe, bo dzięki pozyskanym środkom finansowym uda się nam zrealizować część z naszych inicjatyw. Oczywiście nie „składamy broni” i zawsze kiedy będzie taka możliwość będziemy wnioskować o środki zewnętrzne na naszą działalność.

Konkurencja była spora bo i walczyć było o co, ale dzięki ciężkiej pracy i świetnym pomysłom udało się znaleźć na liście z tytułem „Lucky”, czyli tych którym się szczęści. Więcej informacji już niebawem na naszej stronie internetowej i fanpage Facebookowym.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *