PACZKI DLA DZIECI Z GMINY ŚCINAWA – HARMONOGRAM

Witaj z tej strony Święty Mikołaj!

Moje elfy właśnie kończą pakować prezenty, które do Was trafią, już w poniedziałek dostarczę je do Ścinawy, a od środy 16 grudnia możecie odbierać je w Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie!!

Aby zminimalizować niebezpieczeństwo zarażenia się koronawirusem teren miasta podzielony został na 5 obszarów, a odbiór paczek odbywać się będzie według zamieszczonego poniżej harmonogramu (każdy z wydzielonych obszarów innego dnia).Odbiór prezentów dla dzieci urodzonych w latach 2008-2019 możliwy będzie w godzinach od 10:00 do 18:00 w dniach wyznaczonych w przygotowanym przez CTiK spisie. Aby wszystko przebiegało sprawnie i szybko w celu przekazywania paczek zgłaszać się należy do Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie (ul. Kościuszki 1) wejście od strony osiedla Kościuszki.

Również we wsiach naszej gminy w terminie od 16 grudnia do 22 grudnia paczki trafią do dzieci, jednak podobnie jak w mieście Ścinawa nie odbędą się tradycyjne spotkania z Mikołajem. Paczki do dzieci z sołectw dostarczą Sołtysi miejscowości wraz z Radami sołeckimi, za zaangażowanie bardzo dziękujemy i kolejny raz utwierdzamy się w przekonaniu, że to właściwi ludzie na właściwym miejscu.

Tegoroczne upominki dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy Mikołaj przekaże na zlecenie ścinawskiego samorządu, który we współpracy z Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie przekazał środki finansowe potrzebne na zorganizowanie akcji.

Mamy nadzieję, że drobny świąteczny upominek sprawi najmłodszym ścinawianom mnóstwo radości, choć paczki mają symboliczny charakter na pewno są miłym Bożonarodzeniowym gestem szczególnie w tak trudnym czasie.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *