KURS SAMOOBRONY – ZAPISY

Trwają zapisy na Kurs samoobrony organizowany przez Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie. Zajęcie pn. Bezpieczna Kobieta to kurs opierający się o sztuki walki Krav Maga Be Safe.

Kobiety w większości atakowane są przez mężczyzn. Mężczyźni atakują, ponieważ wierzą, że mogą to zrobić, wierzą że opór jaki postawi kobieta będzie niewielki. Jeśli mężczyzna atakuje kobietę nie poszukuje równej walki. Nie poszukuje partnera do sportowego pojedynku. Poszukuje osoby, która nie będzie stawiać oporu. Oczekuje, że będzie łatwo.

Proponujemy Paniom treningi krav maga, które sprawią, że każda kobieta będzie czuła się pewnie nawet, kiedy wraca w szpilkach z klubu i jedynym przedmiotem w dłoni jest kopertówka. Samoobrona jest skuteczniejszą strategią niż poddanie się.

Zajęcia poprowadzi Adam Grzeziółkowski – instruktor stopień Expert Level 1 (czarny pas)
Na stopień zdawał w Izraelu przed Master Chief Eyal Yanilov i GLOBAL TEAM (Tommy Bloom – Level Expert 5 (Szwecja),Ilya Dunsky – Level Expert 4 (Israel), Rune Lind, Expert Level 4 (Norwegia)) oraz członkami INTERNATIONAL TEAM OF INSTRUCTORS ( Jani Suvanto, EXPERT LEVEL 4 (Islandia), Balazs Szabo, EXPERT LEVEL 3 (Węgry), Jon Bullock EXPERT LEVEL 3 (Wielka Brytania))

 
Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem tel. (76) 845 79 17 lub osobiście w sekretariacie CTiK w dni powszednie od pon. do pt. w godzinach od 8:00 do 16:00. Warunkiem uczestnictwa jest jednak wypełnienie i dostarczenie oświadczenia, które dostępne jest w sekretariacie oraz TUTAJ

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *