[INFO, PROGRAM] – 6. ŁABĘDZI BIEG

Drodzy biegacze w formie graficznej przedstawiamy Wam program minutowy naszego wydarzenia, spotykamy się w niedzielę na terenie Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie przy ul. Kościuszki 1.

08:00 Otwarcie biura zawodów
09:40 Zamknięcie biura zawodów
09:40 Rozgrzewka dla młodych biegaczy
09:45 Bieg dzieci
09:50 Rozgrzewka i powitanie zawodników
10:00 Start zawodników BIEGU GŁÓWNEGO
12:00 Dekoracja zwycięzców – wręczenie nagród
12:30 LOSOWANIE NAGRÓD SPECJALNYCH

Odbiór pakietów i sprawy formalne dotyczące biegu załatwicie w biurze zawodów, które znajdować się będzie na zewnątrz na terenie naszego obiektu i czynne będzie od godziny 08:00, tam również zapiszecie swoje pociechy do biegu dzieci, który tradycyjnie ma formę rekreacji i zabawy. Pierwsze 50 dzieci otrzyma od nas medale pamiątkowe, a trasa tego biegu przebiegać będzie jedynie w okolicy budynku. Rzecz jasna nie ma dolnej granicy wiekowej dzieci, dopuszczamy również wspólny bieg rodziców z pociechami, chcemy by ten bieg był bezpieczny i sprawił dzieciakom radość, a także pokazał że dobra zabawa w sportowym duchu jest wartościowa.

W naszym budynku w części, w której mieści się schronisko wydzieliliśmy dla Was 2 pomieszczenia, które służyć będą jako przebieralnie, tam również po biegu skorzystać można będzie z prysznica. W biurze zawodów natomiast dokonacie wpłat (jeśli nie zostały one dotychczas dokonane), odbierzecie pakiety startowe oraz numery startowe wraz z chipami pasywnymi przytwierdzonymi do numerów. Numery startowe w czasie biegu znajdować się powinny na wierzchniej części ubrania z przodu ciała w widocznym miejscu, na numerach znajdziecie kontaktowy numer telefonu do nas, a w razie potrzeby do ekipy pogotowia ratunkowego, które zabezpieczać będzie nasz bieg. Mamy jednak nadzieję, że pomoc ratowników medycznych i lekarze nie okażą się potrzebne.

Na trasie biegu około połowy dystansu usytuowany będzie punkt z wodą dla biegaczy – zaplanowany został w sąsiedztwie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Ścinawie. Na mecie czekać będziemy na Was z posiłkiem regeneracyjnym w wersji standardowej oraz vege. Do zobaczenia w Ścinawie!!

 

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *