CTiK

Switch to desktop Register Login

[WYNIKI KONKURSU] KARTKA WIELKANOCNA ZROBIONA LEPSZA NIŻ KUPIONA

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znamy już wyniki konkursu plastycznego na Kartkę Wielkanocna – zrobiona lepsza niż kupiona w roku 2021 ogłoszonego przez Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie. W pierwszej kolejności pragniemy pogratulować wszystkim uczestnikom i podziękować za duże zaangażowanie rodziców. Cieszy nas fakt, że tym razem pomimo krótkiego czasu na dostarczenie prac zainteresowanie konkursem było tak duże.

Tradycyjnie wśród wszystkich prac znalazły się te, które reprezentować będą ścinawskie instytucje, nagrodę specjalną Burmistrza Ścinawy Krystiana Kosztyły otrzymała Magdalena Boczoń. Kartka autorstwa Magdy trafi zatem do partnerów Urzędu Miasta i Gminy Ścinawa, natomiast oficjalną kartką świąteczną Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie wyborem Dyrektora Anny Podbuckiej została praca Doroty Pastuch.

We wszystkich kategoriach wiekowych przyznane zostały 3 pierwsze miejsca oraz wyróżnienie. Podobnie jak w poprzednich konkursach również tym razem wybór był bardzo trudny, jednak po burzliwych obradach udało się wyłonić zwycięzców, a wyniki konkursu przedstawiamy poniżej:

Kategoria I
I. Igor Kulak
II. Hania Uchrońska
III. Maja Furtak
Wyr. Leon Korkowski

Kategoria II
I. Maja Marjasiewicz
II. Kajetan Paszkowiak
III. Tymoteusz Paszkowiak
Wyr. Anastazja Levin

Kategoria III
I. Julia Kirejczyk
II. Lena Furtak
III. Jakub Cichuta
Wyr. Ksawery Romaniuk

Kategoria IV
I. Weronika Cichuta
II. Natasza Dawid
III. Maja Brechuń
Wyr. Zuzanna Uchrońska

Nagroda specjalna Burmistrza Ścinawy – Magdalena Boczoń
Nagroda specjalna Dyrektora Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie – Dorota Pastuch

Ostatnio zmieniany