FERIE W ŚCINAWIE

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! W Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie niezmiennie mamy receptę na udane spędzanie czasu wolnego od zajęć szkolnych. Nasz plan na nudne ferie?? To brak nudy!! Ferie w latach ubiegłych to niezliczona ilość uśmiechów, które zdołaliśmy wywołać na twarzach dzieci uczestniczących w warsztatach CTiK

Od pierwszego dnia ferii akcentujemy mocno brak nudy i już pierwszego dnia wyruszamy na wyprawę zimową na lodowisko RCS w Lubinie. Wyjazdy to część harmonogramu, który dla Was przygotowaliśmy, odwiedzimy również park trampolin i Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie gdzie wspólnie z Zespołem Folklorystycznym Ziemi Ścinawskiej przygotujemy zimowe ognisko. Nie zabraknie popularnych w latach ubiegłych zajęć tanecznych Studia Balans, odbędą się również warsztaty kulinarne, artystyczne, rękodzieła oraz turnieje i mini turnieje sportowe.

Uczestnictwo w zajęciach tak jak w latach ubiegłych jest bezpłatne, jednak na wyjazdy w ramach ferii zimowych obowiązuje opłata rezerwacyjna w wysokości 10zł(wyłączają z opłaty wyjazd do Dziewina).

Niezależnie od pogody chętnie wypełnimy Wasz wolny czas właśnie aktywnością w ścinawskim domu kultury. Jednak nie tylko w budynku znajdującym się przy ul. Kościuszki będziemy gościć ze swoją propozycją, gdyż ze swoimi animacjami na czas przerwy szkolnej wyruszymy do świetlic wiejskich w sołectwach gminy Ścinawa, które wyraziły chęć udziału(Szczegóły dotyczące zajęć w sołectwach w osobnym artykule).

W tym roku ferie w Ścinawie rozpoczynamy 28 stycznia, a my przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji na całe 2 tygodnie przerwy semestralnej. Nasza bogata oferta ujęta została na plakacie, na którym znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo podobnie jak w latach ubiegłych, mamy całą gamę różnorodnych zajęć, które odbywać się będą wg. załączonego harmonogramu. Zachęcamy również do wzięcia udziału w naszych wyjazdach (szczegóły znajdziecie na osobnych plakatach) nie zabraknie także turniejów sportowych i zręcznościowych dla uczestników Ferii zimowych 2019 w Ścinawie". Zostawcie komputery w domu, bo komputery mamy cały rok, a ferie zimowe trwają zaledwie dwa tygodnie. Nie marnujcie czasu w ferie, PRZYJDŹCIE DO CTiK!!

ZGODA NA UDZIAŁ DZIECKA W FERIACH CTIK PONIŻEJ (ABY POBRAĆ KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ)

REGULAMIN FERII ZIMOWYCH 2019 W CTIK (ABY POBRAĆ KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ)

OŚWIADCZENIE OPIEKUNA (ZGODA NA WYJAZD LODOWISKO) (ABY POBRAĆ KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ)

 

OŚWIADCZENIE OPIEKUNA (ZGODA NA WYJAZD ROEE-DZIEWIN) (ABY POBRAĆ KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ)

 

DOKUMENTY NIEZBĘDNE NA WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN GO JUMP (ABY POBRAĆ KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ)

 

(ABY POBRAĆ KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ)


(ABY POBRAĆ KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ)

 

Przeczytaj również...