BLUES NAD ODRĄ JUŻ 13 i 14 LIPCA!!

To już w najbliższy piątek 13 lipca rozpoczynani wielkie Świętowanie na przystani nad Odrą. Festiwal Ścinawski Blues nad Odrą po raz XI zagości na przystani nad Odrą!! Wśród tegorocznych artystów wyróżnić można jedynie gwiazdy gatunku, uwierzcie będzie wyjątkowo jak zawsze.
 
Zaczynamy w piątek konkursem amatorskich zespołów bluesowych, jednak nie dajcie się zwieść amatorsko na pewno nie będzie, od kilku lat poziom przeglądu przerastał nasze oczekiwania podobnie będzie również w tym roku! O godzinie 20:30 na scenie pojawi się George Dyer Band zwycięzca zeszłorocznego konkursu, a o godzinie 22:00 swój koncert zagra doskonale znany wszystkim skład Nocnej Zmiany Bluesa ze Sławskiem Wierzcholskim.
 
W sobotę ulicami miasta i gminy Ścinawa ponownie przemieści się parada motocyklowa, który już w latach ubiegłych cieszyła się ogromną popularnością. To jeden z elementów układanki, które tworzą nasz festiwal Ścianwski Blues nad Odrą i czynią go wyjątkowym. Zlot motocyklowy fundacji Moto Silesia po raz siódmy będzie z nami!! Później już tylko uczta dla ucha i dla ducha!! Festiwalowe granie otworzy gospodarz wydarzenia Darek „Daro” Łach ze swoim Daro Blues Band, następnie energicznie zagra dla nas Hot Lips. Scenę do czerwoności rozgrzeje J.J. Band czyli Jacek Jaguś z zespołem, a nie będzie to koniec emocji!!
 
Martyna Jakubowicz z zespołem oraz Wojciech Waglewski ze swoim Voo Voo to ikony muzyczne naszego kraju i wielkie postacie światowego bluesa i to właśnie te dwa koncerty zakończą tegoroczne fetowanie na naszej przystani!
 
Przybywajcie!!

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *