ARCHIPRZYGODY 2023 WYNIKI NABORU

📣📣📣 Wszystkich Tych, którzy trzymali za nas kciuki informujemy, że ponownie jesteśmy w Programie Archi Przygody‼️‼️
Kilka dni temu został rozstrzygnęliśmy nabór do tegorocznej edycji programu i bardzo cieszymy się ponieważ Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie znalazło się wśród 40 zakwalifikowanych placówek. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, gdyż zgłoszeń z całej Polski było ponad 150. Wśród Instytucji Kultury nasz wniosek zajął 15 miejsce z punktacją 18,5.
Dla przypomnienia, Archi-przygody to program edukacji architektonicznej, skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, tj. uczniów szkół podstawowych. Celem programu jest wszechstronne kształtowanie wrażliwości dzieci i młodzieży na przestrzeń publiczną oraz edukowanie najmłodszych w zakresie możliwości wpływu na nasze otoczenie.
24 lutego rozpoczął się też drugi etap naboru do Archi-przygód – dla edukatorów. Do 10 marca Narodowe Centrum Kultury czeka na aplikacje studentów ostatnich lat architektury i kierunków pokrewnych, architektów oraz specjalistów edukacji architektonicznej. Polecamy z całego ❤️, bo praca z dzieciaczkami przy Archi-przygodach to ogromna frajda i niezapomniana przygoda 😉
A tymczasem My zaczynamy się szkolić z Narodowe Centrum Kultury i wkrótce przekażemy informacje kiedy zaczynamy

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *